Hakkımızda

POLİMED İLAÇ  ve TAVUKÇULUK 1995 yılında kurulmuştur. Kuruluş amacı çiftlik hayvanları, kanatlı ve akuakültür sektörlerinde koruyucu hekimlik ve verim artışlarına yönelik hizmet vermek olan POLİMED, doğal ürün portföyüne sahip seçkin bir kuruluştur. Ürünleri arasında çiftlik hayvanları, kanatlı ve akuakültür sektörleri için yem katkı maddeleri, özel üretim premiksleri, enzimler, kanatlı ve büyükbaş hayvanlar için ELISA kitleri, diagnostik test kitleri, laboratuvar ekipmanları yer almaktadır. Misyonu; hayvancılık sektöründe yüksek kaliteli ürünlerini saha çalışmaları ile tanıtarak en üst seviyede müşteri memnuniyeti hedefleyen hizmet sunmaktadır. Polimed İlaç birçok üründe pazar lideridir. 2004 yılından itibaren büyükbaş beslenmesi ile ilgili ürünler ile skalasını genişletmiştir. 
 
Ürün aktivitelerimize baktığımızda koruyucu hekimlik ve hayvanların verim performansı arttırmak firmamızın temel hedefi olmuştur.
Katılımcı yönetim anlayışımızın en önemli destek unsuru olarak iletişimi görürüz. Kurum içinde ve dışında temasta olduğumuz paydaşlarımızla; dürüst, şeffaf, etik, anlaşılabilir, sürdürülebilir ve hesap verilebilirlik ilkelerimizle, düzenli ve çift yönlü bilgi alış verişinde bulunuruz. Polimed İlaç hayvan sağlığını korumayı ve tedaviyi sağlayan ürünleri geliştirir. İç ve dış pazarlarda ürünlerinin tanıtımı ve pazarlamasını müşteri odaklı bir yaklaşımla gerçekleştirerek bulunabilirliğini ve müşteri memnuniyetinin en üst seviyede tutulmasını sağlar.
Kurumumuzun Vizyonu’nu, Misyonu’nu, değerlerini, politikalarını ve stratejilerini öncelikle çalışanlarımızın sonra ilgili diğer sosyal paydaşların bilgisine sunarız. Vizyonumuzun içselleştirilmesine yönelik faaliyetleri destekleriz. Ayrıca, kurumumuzun Misyonu’nun, kurum kültürünün ve değerlerinin; çalışanlarımızın günlük yaşamları içinde “iş yapma, karar alma, uygulama ve değerlendirme” süreçlerinde etkin olmasını hedefleriz. Tüm paydaşlarımıza yönelik olarak; bilginin açıklık ve güven prensibine dayalı, doğru olarak paylaşılmasını hedefleriz. Paydaşlarımızın temel beklentilerini karşılamaya yönelik, kurumsal sorumluluk raporlamamızla şeffaf bir biçimde performansımızı paylaşırız.
 
MİSYONUMUZ
 
Ülkemizde hayvan sağlığı konusunda kaliteli, güvenilir ve en uygun maliyetli ürünler sunmaktır.
Hayvan sağlığı ve beslenmesi ile ilgili sorunları çözmek, sağlıklı ve ekonomik üretim için dünyadaki yenilikleri sektöre ulaştırılmak,
Yetkin çalışanların rekabette itici güç olacağının bilincinde olarak uygulanan yenilikçi insan kaynakları sistemleri ve öğrenen organizasyon kültürü ile çalışan bağlılığının ve memnuniyetinin en üst seviyeye yükselmek,
Sosyal sorumluluk bilinci ile çevreyi ve doğal kaynakları korumak, etik değerlere önem vermek, toplumun sosyal ve ekonomik gelişimine katkıda bulunmak.
 
 
 
VİZYONUMUZ
 
Hayvan sağlığı endüstrisinde ilklere imza atmış bir kuruluş olarak bu öncü görevimizi sürdürmek ve uluslararası alana taşımak; birlikte çalıştığımız kişi, kurum, kuruluşlar ve çalışanlarımız açısından oluşturduğumuz güvenilirliği sürdürmek ve her zaman tercih edilen olmaktır.
Müşterilerin gereksinimlerini zamanında istenilen miktar ve niteliğe uygun olarak karşılamak,
Endüstrideki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek ilerleyen teknoloji ve günün şartlarına göre araştırma ve geliştirme çalışmalarını yapmak,
Kalite ve güveni temsil eden kurumsal bir firma olmak,
Hayvan sağlığı ve besleme sektöründe yönlendirici güç olmak,
Sektörün ihtiyacını belirleyip en etkili çözümleri sunmak,
Geniş ürün seçeneği ve nitelikli teknik servis sağlamak,
Veteriner Hekimlere, Ziraat Mühendislerine, Hayvan Beslemecilere ve Yetiştiricilere ihtiyaç duydukları ürün ve bilgileri ulaştırmak.
 
KALİTE POLİTİKAMIZ

Kalite politikamız çalışanlarımızın katılımı ve isteği ile sektörümüzde aranılan marka haline gelmek ve müşterilerimizin beklentilerini eksiksiz karşılayarak tercih edilen bir firma olmaktır.

Kalite ve güveni temsil eden kurumsal bir firma olmak,

Yem Katkı Ürünleri ve Diğer Hayvancılık Ürünlerinin İthalatı, Satışı, Üretimi, Veteriner Tıbbi Ürünlerinin, Tıbbi Olmayan Veteriner Sağlık Ürünlerinin, Laboratuvar Ekipmanları, Sarf Malzemeleri ve Yedek Parçalarının İthalatı, İhracatı ve Pazarlaması konusunda sektörde yönlendirici güç olmak

Sektörün ihtiyaçlarını belirleyip en etkili çözümleri sunmak, Geniş ürün seçeneği ve nitelikli teknik servis sağlamak,

Çalışanlarımızın etkinliğini arttırarak müşteri memnuniyetini üst seviyelerde tutmak,

Mevcut durumumuzu korumakla yetinmeyip her noktada sürekli iyileşmeyi temel felsefemiz olarak belirlemek,

ISO 9001 şartlarına uymak ve sürekli geliştirmek ana politikamızdır.

Tüm çalışanlarımızın bu ilkeler doğrultusunda eksiksiz bir özgüven ile çalışacaklarına olan inancım sonsuzdur.

Koyduğumuz hedeflere ulaşabilmemizin en kestirme yolu yazılı sistemlere bir ekip çalışması sorumluluğunda uymaktır.

 

©2019 - Polimed İlaç Tüm Hakları Saklıdır. TTR BİLİŞİM